Окупанти Криму: "Українське минуле плутається у нас під ногами"

Так звані "Державна рада" і "уряд Криму" заявили, що не можуть вирішити чисельні економічні проблеми на півострові через "українське минуле"
Depo.Влада
21 липня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це сказав так званий "голова" кримського парламенту Володимир Константинов на засіданні "Ради міністрів" у вівторок, повідомляє Крим.Реалії, передає depo.ua.

"Є багато протиріч, які заважають розвитку нашої економіки, блокують деякі питання і ведуть до розладу в життєдіяльності в окремих галузях... Українське минуле плутається у нас під ногами і не дає нам нормально відновитись і вбудуватись у російську дійсність. Щоб зробити процес ефективним і менш болючим для кримчан, потрібна дорожня карта, в якій буде чітко прописано за роками, який ми пункт конкретно вирішуємо", - сказав на засіданні Константинов.

Він визначив проблеми в аграрному секторі, будівництві, у сфері земельних, майнових і торгових відносинах.

"Наприклад, у будівельній галузі: ми ухвалили регіональний закон, він досі не працює, з початку року жодного питання, хоча нам право таке було надане. Одним рішенням відомства - Міністерства будівництва Російської Федерації - це все заблоковано, і нічого не працює. Ціла галузь - вдумайтесь, жодна людина, ні два, а десятки-десятки тисяч людей - перебувають у ситуації правового неврегулювання", - пояснив кримський "спікер".

В свою чергу "голова Криму" Сергій Аксьонов закликав керівників у регіонах півострова "якісніше працювати" з виявлення проблеми на місцях і "не соромитись звертатись до влади з раціональними пропозиціями".

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.