Кримські окупанти знайшли цапа-відбувайла за провал курортного сезону

Самопроголошена влада Криму вважає, що Київ намагається зірвати курортний сезон на окупованому півострові
Depo.Влада
9 червня 2015 14:01
ФОТО: depo.ua

Так "перший заступник глави Держради Криму" Костянтин Бахарев прокоментував ухвалення Кабміном України порядку в'їзду-виїзду до Криму, повідомляє depo.ua із посиланням на "прес-службу кримського парламенту".

"Ми чекали напередодні літнього туристичного сезону чогось подібного від тих, хто називає себе владою України. Їхня політика стосовно Криму полягає у вигадуванні все нових і нових обмежувальних заходів, від яких, втім, більше страждають жителі України, ніж кримчани. Це ж стосується і нового порядку перетину кордону, який не вплине на перспективи проведення туристичного сезону в Криму, але створить додаткові незручності особам, які мають родичів або ж власність на півострові", - заявив Бахарев.

Він запевняє, що 2015 року до Криму приїде більше туристів, ніж роком раніше.

"За даними міністерства курортів, в період з червня по жовтень завантаження кримських готелів і здравниць складе від 60% до 100%, і ніякі підступи Києва не зірвуть наші плани з проведення туристичного сезону, який цього року буде, безсумнівно, кращим, ніж минулого. У всякому разі, ми над цим посилено працюємо", - запевнив Бахарєв.

Раніше повідомлялося, що Кабмін України ухвалив постанову, яка регулює порядок перетину адміністративного кордону з анексованим Росією Кримом. Згідно з документом, в'їзд на територію Криму і виїзд звідти можливий "виключно через пропускні пункти, що працюють цілодобово".

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року між материковою Україною та півостровом проляг формально адміністративний, але фактично - справжній кордон. Крим оголосили тимчасово окупованою територією.

До теперішнього часу на так званому "кордоні" Криму з материковою Україною функціонує три кримські пропускні прикордонні пункти: "Перекоп", "Армянськ" і "Джанкой", останні два в Росії називають міжнародними.