Кримські окупанти знайшли цапа-відбувайла за провал курортного сезону

Самопроголошена влада Криму вважає, що Київ намагається зірвати курортний сезон на окупованому півострові

Так "перший заступник глави Держради Криму" Костянтин Бахарев прокоментував ухвалення Кабміном України порядку в'їзду-виїзду до Криму, повідомляє depo.ua із посиланням на "прес-службу кримського парламенту".

"Ми чекали напередодні літнього туристичного сезону чогось подібного від тих, хто називає себе владою України. Їхня політика стосовно Криму полягає у вигадуванні все нових і нових обмежувальних заходів, від яких, втім, більше страждають жителі України, ніж кримчани. Це ж стосується і нового порядку перетину кордону, який не вплине на перспективи проведення туристичного сезону в Криму, але створить додаткові незручності особам, які мають родичів або ж власність на півострові", - заявив Бахарев.

Він запевняє, що 2015 року до Криму приїде більше туристів, ніж роком раніше.

"За даними міністерства курортів, в період з червня по жовтень завантаження кримських готелів і здравниць складе від 60% до 100%, і ніякі підступи Києва не зірвуть наші плани з проведення туристичного сезону, який цього року буде, безсумнівно, кращим, ніж минулого. У всякому разі, ми над цим посилено працюємо", - запевнив Бахарєв.

Раніше повідомлялося, що Кабмін України ухвалив постанову, яка регулює порядок перетину адміністративного кордону з анексованим Росією Кримом. Згідно з документом, в'їзд на територію Криму і виїзд звідти можливий "виключно через пропускні пункти, що працюють цілодобово".

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року між материковою Україною та півостровом проляг формально адміністративний, але фактично - справжній кордон. Крим оголосили тимчасово окупованою територією.

До теперішнього часу на так званому "кордоні" Криму з материковою Україною функціонує три кримські пропускні прикордонні пункти: "Перекоп", "Армянськ" і "Джанкой", останні два в Росії називають міжнародними.