Окупанти Криму погрожують журналістам ATR

У самопроголошеній "Держраді" Криму попереджають АTR про відповідальність за "порушення законів Росії"
Depo.Влада
18 червня 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це заявив "голова комітету з інформаційної політики, зв'язку і масових комунікацій" Криму Сергій Шувайников для Крим.Реалії, передає depo.ua.

"Виникає питання певної відповідальності, тому що наглядові відомства, якщо якісь передачі спрямовані на Крим, і будуть підготовлені в Криму, мають можливість пред'явити цим громадянам свої претензії, якщо ці передачі не відповідатимуть російському законодавству", - сказав Шувайников.

Він додав, що негативно ставиться до мовлення ATR з Києва, оскільки, на його думку, Україна зараз перебуває у "стані інформаційної війни з російським Кримом".

Шувайников також підкреслив, що остаточні висновки з приводу переїзду телеканалу можна буде зробити, коли почнуть виходити інформаційні матеріали ATR.

Нагадаємо, керівництво телеканалу ATR заявило на прес-конференції в Києві 18 червня про відновлення мовлення з материкової України. При цьому власник телеканалу Ленур Іслямов, підкреслив, що співробітники, які залишились у Криму, не беруть участь у цьому процесі.

Ввечері 17 червня ефір телеканалу почав роботу із запуску архівного відео з виконанням кримськотатарського гімну біля Ханського палацу в Бахчисараї. Також відновив мовлення і дитячий кримськотатарський телеканал "Ляле".

З 1 квітня єдиний у світі кримськотатарський телеканал ATR припинив аналогове мовлення на території анексованого півострова, оскільки йому не видали російську ліцензію.

Пізніше на телеканалі повідомили, що інформаційна редакція АТR відновлює зйомки новинних сюжетів і спеціальних репортажів, які теж будуть розміщені на сайті телеканалу.

Відразу після припинення мовлення ATR "влада" республіки виступила з ініціативою створення суспільного кримськотатарського телебачення