ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Окупанти Криму називають санкції ЄС комариною помстою

Голова "громадської палати Криму" Григорій Йоффе вважає, що західні санкції проти анексованого Росією півострова – помста за "рішення кримчан жити на своїй історичній батьківщині", але вони начебто непомітні, "як комариний укус"

Depo.Влада
19 червня 2017 13:04
ФОТО: depo.ua

За його словами, останні три кримчани набриралися серйозного досвіду, в тому числі з розвитку регіону в умовах санкцій, повідомляє Depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Колись це все звучало страшно, і думалося, що це все непереборні неприємності. Сьогодні ми розуміємо, що санкції – це справа політична, яка замішана на певних економічних справах... У світі існує кілька прецедентів, схожих на кримські події, але там санкції ніколи не вводилися. Виходить, що певні політичні сили на Заході просто мстять кримчанам за їх вибір", - стверджує Йоффе.

Він вважає, що санкції "ніхто б в Криму їх і не помітив", якби про них не говорили.

"Після того, що ми вже пережили водну блокаду, енергетичну, продовольчу, транспортну, нам ці санкції як комариний укус. Це вже теж розуміють добре на Заході, але продовжують робити хорошу міну при поганій грі", - сказав Йоффе.

Нагадаємо, що сьогодні Рада Європейського Союзу продовжила заборону на інвестиції в окупований Росією Крим. Йдеться про це заборону на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти; експорт певних товарів та технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада