Окупанти блокують "неугодні" кримські сайти

Роскомнагляд заблокував на території Росії портал "События Крыма" і "Центр журналистских расследований" за антиокупантську риторику
Depo.Влада
2 жовтня 2015 20:02
ФОТО: depo.ua

Про це пише depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

Роскомнагляд повідомив редакцію порталу "События Крыма" про обмеження доступу до сайту на території Росії. Таке ж повідомлення отримав і "Центр журналістських розслідувань".

У листах відомства повідомляється, що інформація, розміщена на сайтах, "містить заклики до масових безпорядків, здійснення екстремістської діяльності або участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку".

Доступ до ресурсів обмежується операторами зв'язку на території Росії "на підставі вимоги Генпрокуратури".

Зокрема, "Центру" при цьому пропонується видалити одну з публікацій про батальйон "Крим" . У "Роскомнагляді" пояснюють таку свою вимогу тим, що "автори тексту агітують жителів республіки Крим підтримувати бійців збройного формування "батальйон Крим ", мета діяльності якого - насильницьке повернення території Республіки Крим Україні".

Нагадємо, 1 вересня в Росії затримали автора "пам'ятки про Крим", але за кілька годин відпустили під забов'язання про явку. Обвинувачення  йому офіційно не висунули.

Наприкінці червня Товариство захисту прав споживачів опублікувало"Пам'ятку споживачам при відвідування окупованих територій". У ній говорилося, що, згідно з міжнародним законодавством, Крим і Севастополь вважаються окупованими територіями, тому туристам, які зібралися туди їхати, слід попросити дозволу на поїздку в України.

Більше актуальних новин про події в Україні та світі читайте у розділі Життя.depo.ua

 

Мітки: