Зрив реформи харчування в ЗСУ: Засідання суду перенесли

Сьогодні, 13 серпня, Окружний адміністративний суд міста Києва переніс засідання у справі про скасування наказу Міністерства оборони України (МОУ) №90 від 04.03.2019 року "Про перехід військових частин Збройних сил України (ЗСУ) на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році" на 4 вересня

Про це повідомив Олександр Погребиський на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Суд переніс засідання на 04.09. На 13:30. Суд відмовився долучати Мін'юст в якості третьої сторони, на прохання відповідача, тобто МОУ. Саме Мін'юст перевіряє всі накази МОУ на відповідність закону", – написав він.

Слід зазначити, що предметом позову у цій справі стала правомірність схвалення вищевказаного наказу. Суддею у справі виступила Альона Мазур.

Відомо, що на нову систему харчування нині перейшли понад 280 військових частин, а позивачем стала одна з фірм, яка постачає продукти за старою системою.

Нагадаємо, 26 липня Окружний адміністративний суд Києва визнав недійсним наказ Міністерства оборони, який передбачає проведення реформи харчування в Збройних силах України. Так, суд призупинив дію наказу Міноборони до розгляду справи по суті.

Дещо пізніше Міноборони оскаржило рішення Окружного адмінсуду Києва про нове харчування в армії відповідно до стандартів НАТО.

 

Читайте також: Харчування в ЗСУ: Чому скандальний Окружний адмінсуд Києва зриває реформу

 

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook