Окружкоми Луганської області просять визнати вибори у регіоні такими, що не відбулися

Члени всіх п'яти окружних виборчих комісій Луганської області звернулися до Центральної виборчої комісії із заявою про неможливість встановити результати виборів на території області через масові порушення виборчого процесу
Depo.Влада
28 жовтня 2014 12:35
ФОТО: depo.ua
Окружкоми Луганської області просять визнати вибори у регіоні такими, що не відбулися
Окружкоми Луганської області просять визнати вибори у регіоні такими, що не відбулися

Йдеться про округи №№106, 107, 112, 113 і 114, повідомляє «Левый берег» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми заявляємо про те, що комісії не можуть працювати де-факто, що веде до неможливості встановлення результатів виборів відповідно до закону у всій Луганський області. Ми закликаємо визнати вибори у Луганській області такими, що не відбулися і призначити повторні вибори. Це стане можливим тоді, коли умови роботи окружкомів будуть забезпечені фізично і юридично», - наголошується у заяві.

Члени окружкомів заявили, що не мали можливості виконувати обов'язки «чесно, прозоро і у відведені законом терміни у зв'язку з постійним тиском з боку окремих учасників виборів, а у деяких випадках взагалі недопущенням членів комісій до роботи».

«Працівники виборчих комісій перебувають під постійним «прицілом» окремих кандидатів, зокрема тих, що вважають одномандатні округи «своїми», «підгодованими» і намагаються різними способами впливати на процес і, відповідно, результат підрахунку голосів. Крім цього, постійно йде розповсюдження заяв від самопроголошеної «ЛНР» (Луганської народної республіки, - ред.), погроз від бойовиків щодо переслідування працівників окружкомів, можливого викрадення і загрози життю цим людям...», - підкреслюється у зверненні.

Як повідомляє ДеПо з посиланням на дані Центрвиборчкому, в окружкомах Луганської області вже оброблені від 19 до 89% протоколів. У чотирьох з п'яти округів лідирує «Опозиційний блок», в одному - Компартія.