Охорона Порошенка не впустила до музею Голодомору вдову Мейса

Охорона президента України не пустила до музею Голодомору запалити свічку пам'яті вдову історика і дослідника Голодомору Джеймса Мейса Наталію Дзюбенко-Мейс
Depo.Влада
29 листопада 2015 17:22
ФОТО: depo.ua

Про це вона у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Інформація, яку поширили інформагентства, що на відкритті виставки "Люди правди" в музеї Голодомору запалювала свічку пам'яті вдова Джеймса Мейса Наталія Дзюбенко-Мейс — неправда. Мене туди не запрошували і навіть в сам музей мене сьогодні не пропустила президентська охорона і дивні заклопотані люди зі стосами списків, в яких моє ім'я навіть шукати відмовилися. Я принижено топала перед ними добрих півгодини, показувала паспорт, показувала на плакаті свого чоловіка і намагалася пояснити, що я його дружина, що, зрештою, редактор-упорядник його книг, редактор книги Лідії Коваленко та Володимира Маняка", — написала Дзюбенко-Мейс.

Вона додала: "Слухала в телевізорі добрі слова Порошенка про Джеймса і думала, а чи пропустили б туди самого Джеймса?"

Нагадаємо, в Україні 28 листопада був День пам'яті жертв Голодоморів - щорічний національний пам'ятний день, що припадає на четверту суботу листопада. В Києві і в ряді інших міст України відбулися жалобні заходи.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада