Огризко: "Почесне консульство ДНР" у Чехії - фейк або провокація

На думку екс-міністра закордонних справ України Володимира Огризка, новина про відкриття "консульства ДНР" у Чехії - спланована інформпровокація, або ж фейк
Depo.Влада
30 серпня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Про це Огризко заявив у коментарі depo.ua.

"Це може бути фейкова інформація, мета якої-здійняти інформаційні хвилі, можливо-інформаційна провокація для самопіару, привернення уваги до "ДНР", щоб зробити вигляд, що на міжнародній арені змінилось ставлення до "республіки"", - сказав екс-міністр.

Він вважає, що чеська влада адекватно оцінює події на сході України і не буде толерувати будь-які організації на зразок "представництва ДНР".

"Завжди знайдеться людина, яка за великі гроші може стати хоч почесним консулом Марсу. У Чехії розуміють ситуацію на сході України, і ніяких дозволів організаціям подібного штибу там точно не видаватимуть", - додав дипломат, зауваживши, що у випадку підтвердження інформації із Чехії у першу чергу повинно відреагувати українське посольство.

"Можна дати вказівку посольству, щоб там надіслали запити у компетентні органи Чехії, але спершу потрібно остаточно переконатись, що це не провокація або фейк", - підсумував Огризко.

Нагадаємо, усі депутати чеського парламенту отримали запрошення на відкриття "представницького центру ДНР в Європі, з місцезнаходженням в Остраві".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада