Офшорний скандал: Путін запишався другом-"мільярдером" (ВІДЕО)

Президент Росії Володимир Путін стверджує, що музикант Сергій Ролдугіна, ім'я якого згадувалося в зв'язку з "офшорним скандалом", займається бізнесом, але не заробляє мільярди доларів, а свої доходи витрачає на музичні інструменти
Depo.Влада
7 квітня 2016 17:04
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив під час виступу на медіафорумі Санкт-Петербурзі, передає depo.ua .

"Багато творчі люди в Росії, може бути, кожен другий, хто намагається займатися бізнесом, і наскільки мені відомо, Сергій Павлович теж. Але який його бізнес? Він є міноритарним акціонером в одній з наших компаній і там заробляє якісь гроші, але це, звичайно, не мільярди доларів Нісенітниця, немає нічого подібного", - сказав він.
Він додав, що Ролдугін начебто витрачає майже всі гроші на закупівлю музичних інструментів за кордоном і наголосив: "Я пишаюся такими людьми, як Сергій Павлович, з числа своїх друзів і взагалі в цілому".

Нагадаємо, що згідно з матеріалами, опублікованими 3 квітня Міжнародним консорціумом журналістських розслідувань, "близький друг" Володимира Путіна, відомий віолончеліст Сергій Ролдугіна, виявився власником ланцюжка офшорних компаній, через які нібито проходили сотні мільйонів доларів.

Читайте також:

Скандал з офшорами в Панамі (ХРОНІКА)

Більше новин про політичне життя