Офшор, який приписують Порошенку та Кононенку, торгує з "Газпромом"

Офшорна компанія Intraco Management Ltd, власниками якої британська газета The Guardian називає президента Петра Порошенка і впливового депутата від БПП Ігоря Кононенка, займається торгівлею із російської дочірньої компанією "Газпрому"
Depo.Влада
4 квітня 2016 19:02
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать митні дані, передає depo.ua з посиланням на ЛІГА.net.

Згідно з митними даними, Intraco Management Ltd значиться як одержувач гасу для авіа судів.
Зокрема, в жовтні 2014 року офшор купив 500 тонн авіапалива у російської дочірньої компанії російського "Газпрому" – "Газпромнефть-АЕРО Шереметьєво".

Як відомо, у статті впливової британської газети The Guardian, присвяченій "українському сегментові" публікації широкомасштабного розслідування щодо панамських офшорів, вказано, що Порошенко і Кононенко зв'язані з офшором Intraco Management Ltd

Видання нагадує, що інформація про це з'явилася ще минулого року. Тоді зазначалося, що компанія переказувала валюту дочці Кононенка, а також оплачувала приватний літак, яким користувався Порошенко.

Зараз The Guardian з посиланням на витік документів додає, що Intraco була заснована у 2002 році, а її кіпрський агент Джеффрі Маджистрейт пов'язаний з Порошенком.

Нагадаємо, що у неділю десятки світових ЗМІ одночасно опублікували велике розслідування, в якому розкривається причетність багатьох світових лідерів і відомих людей різних професій до приховування величезних сум грошей в офшорних компаніях. Серед них, крім інших, виявилися президент України Петро Порошенко і Росії – Володимир Путін.

Претензії до Порошенка полягають у приховуванні факту створення компаній в офшорі.

НАБУ вже заявило, що згідно із законодавством чинний президент не є підслідною НАБУ особою.