Одному з ватажків "ДНР" примарились на Донбасі 19 диверсійних груп зі США, ЄС і Грузії

Представник "міноборони" самопроголошеної Донецької народної республіки Едуард Басурін заявив, що українські силовики створили 85 диверсійних груп для дестабілізації обстановки на Донбасі, при цьому 19 з них укомплектовані іноземними громадянами, які знають російську
Depo.Влада
24 травня 2015 16:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"За даними нашої агентурної розвідки, на території Донецької та Луганської областей, підконтрольних окупаційним військам, сформовано 85 диверсійних груп різної чисельності. У тому числі 19 повністю укомплектованих іноземними громадянами та діючими військовослужбовцями сил спеціальних операцій з Європи, США, а також Грузії і Прибалтики, які добре володіють російською мовою", - сказав він.

Бойовики стверджують, що начебто створення таких груп "обумовлено плануванням проведення терористичних акцій у формі російських військовослужбовців" як на території "республік", так і в населених пунктах Донецької та Луганської областей, підконтрольних Києву для "руйнування транспортної, економічної та соціальної інфраструктури".

Нагадаємо, що в кінці квітня Басурін уже заявляв про 70 американських найманців під Волновахою, однак ніхто більше не підтвердив його слова. 

Мітки: ДНР, ЗСУ