Одіозні «регіонали» повертаються в Раду

До Верховної Ради після опрацювання 100% протоколів впевнено проходять прибічники Януковича, які після лютневих подій поспішили вийти з Партії регіонів і пішли на вибори як самовисуванці
Depo.Влада
29 жовтня 2014 10:29
ФОТО: depo.ua
Одіозні «регіонали» повертаються в Раду
Одіозні «регіонали» повертаються в Раду

Так, у Раду проходить Андрій Деркач - він набирає 61,84% в одномандатному виборчому окрузі №159 (Сумська область, м. Глухів). Згідно з довідкою «ЛігаБізнесІнформ», Андрій Деркач із грудня 2012 року - народний депутат України VII скликання, висуванець Партії регіонів по одномандатному округу №159 у Сумській області. Член комітету Верховної Ради з питань бюджету. Член Партії регіонів, передає ДеПо.

У різні роки ставав депутатом по мажоритарному округу, за списками «прокучмівського» блоку «За Єдину Україну!», Соцпартії та Партії регіонів. Свого часу був членом і одним з лідерів партії «Трудова Україна» (очолював політвиконком, головою партії був Сергій Тігіпко). Ще раніше був членом партії «Справедливість», очолював міжфракційне депутатське об'єднання «У Європу - разом із Росією».

Як писав журнал «Фокус», реалізувавши проект щодо об'єднання всіх атомних активів України в потужний державний концерн Укратомпром, Деркач заслужив прізвисько «атомний король».

Також, набираючи 33,05% голосів, до парламенту потрапляє брат колишнього голови Харківської ОДА Дмитро Добкін - він балотувався в одномандатному виборчому окрузі №178 (Харківська область, м. Балаклея).

На тій же Харківщині по округу №168 впевнено вириває перемогу перебіжчик із «Батьківщини», колишній юрист Партії регіонів Валерій Писаренко - він набирає 30,98%.

Ще один колишній «регіонал», який у Раду йде як самовисуванець, Дмитро Святаш набирає 34,01% в одномандатному виборчому окрузі №170.

У Раду проходить і одіозний екс-«регіонал», один з організаторів афери з «вишками Бойка» Володимир Кацуба. Він набирає 35,17% голосів в одномандатному виборчому окрузі №175 (Харківська область, Дергачівський район).

Зауважимо, нещодавно журналісти знайшли особняки його і двох його синів, що будуються в елітному селі під Києвом прямо на березі річки.

У парламент також проходить самовисуванець Віталій Хомутинник. Він виграв на виборах у депутати Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі №171 (Харків). За даними ЦВК, Хомутинник набрав 29,79% голосів виборців за результатами підрахунку 100% електронних протоколів дільничних комісій. Хомутинник був одним з авторів скандального Податкового кодексу, який викликав масові акції протесту.

Співвласник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр», чоловік екс-секретаря Київради Галини Гереги Олександр Герега також проходить у парламент, набираючи 73,77% в одномандатному окрузі №192 у Хмельницькій області.

Також з упевненістю можна сказати, що в Раду потрапляє рідний брат колишнього зятя Леоніда Черновецького Олександр Супруненко - також член Партії регіонів.

Після опрацювання 98,66% голосів він набирає 24,60% голосів виборців у 216-му столичному окрузі.

Восени 2012 року він балотувався до Верховної Ради VII скликання самовисуванцем по одномандатному округу №216 у Києві, проте програв представниці партії «Батьківщина» Ксенії Ляпіній. У 2006-2007 рр. - депутат Київської міської ради.