Одіозного суддю Вовка поновили на посаді

Генпрокуратура відкликала всі звинувачення на адресу судді Печерського райсуду Києва Сергія Вовка, який засудив екс-міністра внутрішніх справ і нинішнього главу фракції БПП Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі
Depo.Влада
2 лютого 2016 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на LB.ua.

Як повідомив джерело видання в ГПУ, згодом суддю відновили на посаді.

Це підтверджує і сайт Печерського суду, де в розкладі Вовка на вівторок зазначений ряд справ.

Нагадаємо, Верховна Рада дозволила заарештувати суддею Оксану Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка в березні минулого року. Санкція на арешт була видана на прохання Генеральної прокуратури, яка відкрила проти цих суддів кримінальні провадження. Їхні дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу. 2 березня згоду на їхній арешт було підписано головою Верховного суду Ярославом Романюком.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі клопотання Генпрокуратури прийняла рішення відсторонити від займаної посади суддю Вовка. Але 6 березня минулого року Голосіївський суд відмовився заарештувати Вовка, при цьому він і так зараз не працює, тому що перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

Як відомо, в 2012 році суддя Сергій Вовк засудив до тюремного ув'язнення колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада