Одіозного "регіонала" Калашникова перевірять на причетність до сепаратизму

Нардеп від з БПП Ольга Червакова звернулася до Генеральної прокуратури та СБУ, щоб перевірити дії "регіонала " Олега Калашникова на предмет причетності до організації тітушок під час Революції гідності та заклики до сепаратизму
Depo.Влада
30 березня 2015 22:33
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на власній сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Червакова розповіла, що одіозний політик ще з 2006 року притягувався до кримінальної відповідальності за статею 171 Кримінального кодексу "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів", але попри наявні докази Калашников так і не сів за грати.

"Протягом останніх років ми бачили, що Калашников був заводилою усіх "регіоналів". Є свідчення, що саме він був причетний до організації тітушок, які займалися вбивствами і побиттям мирних громадян під час Євромайдану. Я попросила Генеральну прокуратуру вивчити всі факти та дії Калашникова на предмет причетності до таких дій, бо на усіх телеканалах є відео про те, що саме цей регіонал стояв на чолі тих кримінальних злочинів", - сказала Червакова.

За словами депутата, друге звернення було направлено до СБУ, воно стосується вже теперішніх висловлювань Калашникова.

"Це абсолютно сепаратиські, антидержавницькі заклики, які паплюжать українську державу, владу, закликають до антидержавного заколоту, до збройного перевороту. Я надіслала разом із зверненнями кілька скріншотів з "Фейсбуку " Калашникова, що свідчить про те, що ці заклики були публічними. В нього є велика армія прихильників, фанклуб у "Фейсбуці", які лайкають ці пости, що свідчить про те що він впливає своїми словами на певну цільову аудиторію, формує маргіналів. Мені відповіла ГПУ, що вони перевіряють усі заяви Калашникова на предмет зазначених злочинів ", - говорить нардеп.

За її словами, "є вся доказова база - відео, фотодокази і свідки".

Нагадаємо, раніше міністр юстиції Павло Петренко звернувся в СБУ з вимогою перевірити поширену напередодні інформацію про обрання лідера українських комуністів Петра Симоненка в президію пленуму Комуністичної партії Російської Федерації.