Одіозного кума Табачника вигнали з НАУ

Новопризначений в.о. ректора Національного авіаційного університету Рімвідас Хращевський звільнив першого проректора вишу Максима Луцького і ще чотирьох проректорів
Depo.Влада
21 серпня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайт НАУ.

Крім Луцького, були звільнені проректори Павло Борсук, Ярослав Козачок, Ірина Зарубінська та Анатолій Полухін.

"Зазначені особи були призначені на свої посади екс-ректором (Миколою) Куликом із перевищенням службових повноважень без погодження Вченої ради НАУ, всупереч статуту, та перебували на них всупереч нормам чинного законодавства України", - пояснили у виші.

Крім того, як зазначається, всупереч статуту НАУ умови та розмір оплати праці цих людей встановлювався самовільно, без погодження за встановленою процедурою.

"Йдеться про значні обсяги бюджетних коштів", - зауважили у НАУ.

Нагадаємо, раніше міністр освіти України Сергій Квіт  "наїхав" на Максима Луцького і звільнив відділ внутрішнього аудиту міністерства після перевірки фінансової та господарської діяльності НАУ, де були виявлені масові махінації

Зазначимо, що у 2006 році Луцький був обраний нардепом від "Блоку Юлії Тимошенко", однак того ж року він перейшов до "регіоналів".

У 2010-му Луцький повторно обрався в Раду, а вже наступного року став головою комітету з питань науки і освіти. Там він був одним з найвідоміших соратників тодішнього міністра освіти Дмитра Табачника.

У 2012-му Луцький програв на виборах до Верховної Ради "БЮТівцю" Дмитру Андрієвському.

У березні 2013 року тодішній президент Віктор Янукович призначив Луцького на посаду голови Солом'янської РДА.

У червні 2014 року Луцький став проректором НАУ, а у жовтні у цьому виші агітував за свого колишнього суперника Андрієвського вже як за кандидата у Раду від БПП. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua