Один зі "слуг народу" відмовився від мандата, – ЦВК (ОНОВЛЕНО)

Обраний народним депутатом за списком партії "Слуга народу" Андрій Лисюк відмовився від депутатського мандата, і замість нього Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом Олену Хоменко

Один зі "слуг народу" відмовився від ман…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на  сторінку ЦВК у Facebook.

"У зв’язку із заявою обраного народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Лисюка А.О., включеного до виборчого списку політичної партії "Слуга народу" під № 69, про відмову від депутатського мандата Комісія визнала його таким, який не набув зазначеного мандата. Водночас обраною народним депутатом України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі визнана Хоменко О.В., включена до виборчого списку політичної партії "Слуга народу" під № 129", – йдеться в повідомленні.

Крім того, ЦВК прийняла протокольне рішення, уповноваживши Секретаріат комісії видати народним депутатам України, обраним на позачергових виборах 21 липня 2019 року, які склали присягу, відповідні посвідчення та нагрудні знаки 29 серпня під час урочистого засідання Верховної Ради.

Сам Лисюк у коментарі УП пояснив, що склав мандат, тому що наразі перебуває на військовій службі на Київщині і переконаний, що так принесе більше користі країні. Однак він відмовився повідомити, яку посаду наразі займає.

"Я перебуваю на військовій службі, і було прийнято рішення, що я більше користі принесу займаючи цю посаду. Якщо так турбуватиме виборців це питання (яку посаду займає – ред.), думаю, що якимось чином це прокоментую. А поки я не маю повноважень це коментувати".

Лисюк уточнив, що коли вирішив іти по списку "Слуги народу", то на військовій службі не перебував, а відновився там уже під час передвиборчої кампанії.   

Він додав, що своє рішення складати мандат обговорював з керівництвом партії, і там його позицію зрозуміли і підтримали.

За словами Лисюка, він не їздив на навчання нардепів до Трускавця, але всі матеріали отримав і опрацював самостійно і був готовий "вступити і гідно працювати у Верховній Раді". Надалі він планує співпрацювати з командою Зеленського "щодо правоохоронної системи і армії".

На запитання, чому він не спробував стати нардепом, адже мандат можна скласти будь-якої миті, Лисюк пояснив, що він "чоловік і не звик до сентиментальностей". Він також висловив сподівання, що на його місце прийде гідна людина.

Нагадаємо, станом на 21 серпня ЦВК зареєструвала понад 320 нардепів.

Довідка: Обраний народним депутатом за списком "Слуги народу" Андрій Лисюк до виборів очолював адвокатське об’єднання "Хіллмонт партнерс". Також у соцмержах і на телебаченні відомий як науковий консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси". Був обраний до ВР за списком "Слуги народу" під номером 69. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook