Один з кандидатів йде на вибори з шоу "Президент шукає жінку"

У шоумена Володимира Зеленського в передвиборчій гонці з'явився конкурент - екс-міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, який назвав себе "кандидатом в президенти України №1"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на видання "Страна".

Відзначається, що колишня журналіст телеканалу "1 + 1" Ярослава Коба влаштувалася в передвиборний штаб кандидата в президенти Ігоря Шевченка і має намір запустити шоу "Президент шукає дружину" - як ядро ​​виборчої кампанії.

48-річний Шевченко досі не одружений.

"Навіщо мені це як журналістові? Тому що я люблю хайп і хочу червоний MINI Cooper, який мені подарує Шевченко, якщо я одружу його до виборів до 31 березня включно. Я була в астролога. Вона розклала карти, і сказала, що Шевченко одружиться цього року. Так що у мене є шанс. Не на весілля, а на машину. Я вже збираю в окрему папку контакти всіх панянок які мені пишуть в Інстаграмі і Фейсбуці. Незабаром оголошу відкритий кастинг. Будемо вибирати", - сказала Коба.

Анкету з критеріями та вимогами для кандидаток вона обіцяє незабаром опублікувати в Інстаграмі.

"Критерії зрозумілі: ноги + циці + попа + знання етикету + англійської мови + орієнтування в політичній ситуації в країні. Важливий момент - претендентки на руку і серце повинні знати програму Шевченка напам'ять. Ті, хто не знає з якими гаслами Шевченко йде на вибори - до участі в кастингу не допускаються! Реаліті - шоу можна буде спостерігати в Ютюбі. Проект стартує 18-го січня", - заявила Коба і уточнила, що разом з кастингом по країні запустять бордову кампанію Шевченко в тематичному стилі.

У соцмережі його вже назвали конкурентом Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 31 грудня Зеленський заявив, що буде балотуватися у президенти України.

Згодом Зеленський звернувся до українців і заявив, що не має ані передвиборчої програми, ані уявлення – як вирішувати існуючі проблеми.

Додамо, що Ігор Шевченко у 2014-2015 роках був міністром екології та природних ресурсів України.

Він став першим зареєструваним кандидатом у президенти України. Під час реєстрації Шевченко повідомив, що пішов з бізнесу ще 10 років тому, і зараз очолює благодійний фонд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна