Один із лідерів "тітyшок" з "Оплоту" утік з-під арешту, – адвокат

Член терористичної організації "Оплот", міліціонер Таваккул Рагімов, якого звинувачують у викраденні людей під час Євромайдану, втік з-під домашнього арешту
Depo.Влада
8 вересня 2015 18:01
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив адвокат потерпілих Павло Дикань, передає depo.ua.

За його словами, 7 вересня в Оболонському суді Києва мало відбутися чергове судове засідання у кримінальному провадженні щодо звинувачення групи "тітушок" з Харкова у викраденні людини, побоях, катуванні, грабежі, погрозі вбивством.

"Основний обвинувачений по справі - діючий працівник міліції Таввакум Рагімов у суд не з'явився, його адвокат заявив, що не має зв'язку із клієнтом. Другий адвокат взагалі не з'явилася", - пише адвокат.

"Рагімова з-під варти звільнили, при наявних ризиках по ст. 177 КПК, а саме доведених фактах незаконного впливу з боку адвоката та родичів Рагімова на потерпілого та інших обвинувачених, суддя Печерського суду Середа", -  додав Дикань. 

За його словами, суддя Оболонського суду Бевзенко, попри неодноразові клопотання прокуратури, підтримані і потерпілими, і іншими обвинуваченими, також не стала обирати Рагімову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а домашній арешт затвердила лише в нічний час.

"Для мене очевидно, що в даному випадку ми маємо справу з системним перешкоджанням здійсненню правосуддя саме з боку суддів", - зазначив Дикань.

Він додав, що за час досудового розслідування та суду "керівництво МВС Рагімова від посади так і не відсторонило і не звільнило, і він мав доступ до усіх баз даних та оперативної інформації".

Нагадаємо, що Рагімова  випустили з-за ґрат ще на початку липня

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.