Один із кандидатів у президенти пообіцяв внести заставу за поліцейського, який бив "бандер"

Ілля Кива пообіцяв захистити правоохоронця, який бив активістів С14

Про це кандидат у президенти написав у Facebook, передає Depo.ua.

"Мною буде внесена застава за поліцейського Василя Мельникова, який брав участь в затриманні націоналістів біля будівлі Подільського РВВС. Сьогодні суд заарештував його на 2 місяці", - заявив Кива.

"Я впевнений, що стражі закону і порядку мають право на застосування сили проти тих, хто не знає міри своєму "активізму" і перетворює його в протиправні дії. Подібні рішення судів дискредитую правоохоронну систему і перетворюють звичайну роботу поліцейських в шоу під час передвиборної кампанії", - зазначив кандидат у президенти.

Нагадаємо, 9 лютого поліція у Києві затримала активістів ініціативи #ХтозамовивКатюГандзюк, які намагались пікетувати кандидата у президенти Юлію Тимошенко.

Згодом у поліції заявили, що активісти штурмували її управління.

Пізніше в ГПУ заявили, що працівники поліції перевищили свої службові повноваження і спричинили тілесні ушкодження мітингувальникам.

Пізно вночі поліція винесла постанови про звільнення затриманих активістів.

Керівник столичної поліції Андрій Крищенко вибачився перед суспільством за дії правоохоронця, який при затриманні людей крикнув: "Лягай, Бандеро". Згодом поліція запустила вибачальний флешмоб "Я - бандерівець".

За даними поліції, правоохоронцям за перевищення службових повноважень загрожує до восьми років ув'язнення, а активістам - до семи років.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що вже встановлено, хто бив лежачу людину ногами і кричав про Бандеру. Готуються підозри.

12 лютого поліцейського, капітана Мельникова суд заарештував на 2 місяці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна