Одеські митники біжать в "тихі" гавані Київщини

Група митників з Іллічівського порту на чолі з керівником одного з митних постів Олександром Гаврилюком терміново переходять на роботу в Київську обласну митницю
Depo.Влада
19 листопада 2015 13:49
ФОТО: depo.ua

Про це розповіло джерело в Одеській ОДА.

"З приходом нового начальника Одеської митниці Юлії Марушевської змінюється не система роботи, а митники. Митники масово звільняються або переходять працювати на інші митні пости", - розповідає джерело.

За його словами, це пов'язано не стільки з її некомпетентністю, скільки з тим, що старожили митної служби не можуть домовитися, щоб працювати за давно "накатаними" схемами.

В якості прикладу джерело приводить керівника митного поста "Бонд" з Іллічівська Олександра Гаврилюка, який отримав за всі роки роботи неоднозначну репутацію.

"Гаврилюк зі своєю командою вже зібрався перекочувати з Іллічівська на один з постів Київської обласної митниці. Виникає питання: невже в Іллічівську більше немає роботи? Або старі схеми вже не працюють, і час їх продовжувати в столиці? Швидше за все, на Київській митниці незабаром може запрацювати давно відпрацьована схема Іллічівських митників ", - говорить джерело.

Нагадаємо, вчора на брифінгу для журналістів голова Профспілки експедиторів Одеській області Віктор Берестенко розповів, що митники та їхні "клієнти" біжать з Одеської області. Він зазначив, що відбувається це тому, що з призначенням Юлії Марушевської керівником одеської митниці тепер нема з ким домовлятися. Вже не вийде в Одесі замість взуття, яке знаходиться в контейнері, декларувати тільки устілки і шнурки для взуття.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада