Одеська журналістка: За проектом "Порто-франко" в Одесі стоїть Кремль

В Одесі активізувалися сепаратистські настрої, пов'язані зі створенням вільної економічної зони або т.зв. "Порто-франко" в Одеській області
Depo.Влада
23 квітня 2015 14:36
ФОТО: depo.ua

Масштабна інформаційна кампанія включає збір підписів на підтримку цієї ініціативи, проплачені мітинги і пікети, а також виступи різних політиків і громадських діячів на телеканалах Одеси. Було створено громадський рух "Одеса - за Порто-франко", яке очолив якийсь Олексій Цвєтков.

Одеська журналістка на умовах анонімності стверджує, що проект відділення Одеси від України був запущений за вказівкою з московської адміністрації президента. "Є інформація, що сепаратисти виконують путінський проект по відділенню Одеси. Його мета полягає в тому, щоб Одеса стала автономією з широкими повноваженнями або народною республікою", - підкреслює співрозмовниця.

Зараз в Одесі створено координаційний центр всіх патріотичних сил. Його мета - боротьба з сепаратизмом. Також запущена телефонна гаряча лінія "Побутовий сепаратист", яка націлена на протидію всім сепаратистським заходам в місті та області.

Одеські патріоти також приділяють особливу увагу боротьбі з сепаратизмом в українській Бессарабії (нещодавно там була створена сепаратистська "Народна рада Бессарабії").