Звичайна справа: Порошенко з Путіним зідзвонюються постійно

Телефонні переговори президента України Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним відбуваються як мінімум щотижня, а з лідерами західних держав Порошенко спілкується щодня
Depo.Влада
27 листопада 2014 14:16
ФОТО: depo.ua
Звичайна справа: Порошенко з Путіним зідзвонюються постійно
Звичайна справа: Порошенко з Путіним зідзвонюються постійно

Про це журналістам повідомив лідер фракції БПП Юрій Луценко, коментуючи вчорашню розмову президентів України і РФ, передає ДеПо з посиланням на ЛІГА.

«Телефонний дзвінок Путіна - це не ексклюзив. Це відбувається щотижня, іноді частіше. Іноді це 10 хвилин, а іноді - три години. Точно так само, як президент щодня кілька годин проводить переговори з лідерами інших держав. Щодня - кілька годин. Іноді півдня, у кризовій ситуації», - сказав він.

Відомо, що в даний момент на офіційних сайтах президентів України і Росії інформація про колишні розмови відсутня.

Нагадаємо, раніше в пресі з'явилися повідомлення про те, що Путін та Порошенко вчора у телефонній розмові торкалися питань стосунків України з НАТО, а деякі ЗМІ стверджували, що з боку російського президента звучали погрози на адресу українського колеги.

Пізніше керівник інформаційного управління адміністрації президента України Ірина Фріц заявила, що інформація про погрози, які нібито звучали, недостовірна.

У Кремлі підтвердили факт телефонної розмови президентів РФ та України Володимира Путіна і Петра Порошенка, однак назвали «вигадкою» повідомлення в яких йшлося про погрози з російської сторони.