Обшук в будинку заступника голови меджлісу завершено: вилучено телефон

Обшук у будинку першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла в селі Первомайському Сімферопольського району завершився, обшук тривав близько години
Depo.Влада
27 березня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

За словами очевидців, слідчі не вилучали нічого з дому Джеляла, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

У той же час, за інформацією глави ЦВК Курултаю Заїру Смедляєва, у Джеляла вилучили телефон.

Перший заступник голови Меджлісу повідомив журналістам, що не може розповісти подробиці слідчих дій, так як у нього підписка про нерозголошення інформації.

При цьому він зазначив, що претензій до працівників правоохоронних органів у нього немає.

На даний час слідчі Слідчого комітету Росії, які проводили обшук, покинули територію біля будинку Нарімана Джеляла. Зараз тут перпебувають рідні першого заступника голови Меджлісу.

За словами активіста кримськотатарського національного руху Заїра Смедляєва, підставою для проведення обшуку стала кримінальна справа щодо масових акцій 26 лютого 2014 року.

Він повідомив, що обшук почався після п'ятигодинного допиту Джеляла в "Слідчому комітеті".

Нагадаємо, у Криму кілька годин допитують першого заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла у так званій справі "26 лютого".

Так, 26 лютого 2014 під кримським парламентом відбувся масштабний мітинг противників і прихильників відділення Криму від України. Кримським татарам, представникам меджлісу і проукраїнським активістам протистояли проросійські налаштовані громадяни, яких організували лідери "Русского единства" на чолі з нинішнім главою Криму Сергієм Аксьоновим.
Зараз у Криму тривають репресії проти проукраїнських активістів з цього мітингу.