ОБСЄ запевняє, що не здає бойовикам дислокації українських військ

В Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) спростували розголошення спостерігачами місії інформації про дислокацію сил антитерористичної операції
Depo.Влада
11 листопада 2014 17:19
ФОТО: depo.ua
ОБСЄ запевняє, що не здає бойовикам дислокації українських військ
ОБСЄ запевняє, що не здає бойовикам дислокації українських військ

Про це заявив спікер місії ОБСЄ в Україні Михайло Боцюрків, передає ДеПо з посиланням на РБК-Україна.

«Ми не розкриваємо позиції українських військових. Наші працівники звітували перед спільним комітетом за участю російської та української сторін. Наші звітності здійснюються нейтрально, неупереджено і найбільш обережним способом... Ми не можемо приховувати якісь речі, чи то мова йде про обстріли, чи то про виявлення озброєних людей», - сказав Боцюрків.

За його словами, місія ОБСЄ не завжди розуміє, де розташовані ті чи інші війська.

«Ті, хто там воює, з собою візиток не носять, і нам залишається тільки повідомляти про виявлення зброї», - підкреслив він.

«У нас є колеги в Маріуполі, була інформація про те, що 80% цієї групи є росіянами. Я перевірив: там тільки один росіянин», - уточнив спікер місії.

Також інформацію про те, що більшість членів моніторингової місії ОБСЄ в районі Маріуполя складається з росіян, спростував директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс.

«Та інформація, що місія мало не на половину заповнена представниками РФ, не відповідає дійсності», - заявив Перебийніс.

Нагадаємо, раніше радник міністра оборони Василь Будик з посиланням на офіцера місії ОБСЄ в зоні АТО заявив, що 80% співробітників місії ОБСЄ, які працюють в районі м. Маріуполь Донецької обл, є громадянами Росії. Більш того, вони або колишні, або діючі співробітники ФСБ ГРУ. Будик заявив, що ці офіцери місії передають інформацію про розташування українських військ, «буквально полюючи на наші артдивізіони».