ОБСЄ: І Україна, і сепаратисти почали рух важких озброєнь

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ продовжують фіксувати рух важкого озброєння на Донбасі, що не відповідає Мінським домовленостям.
Depo.Влада
1 червня 2015 18:23
ФОТО: depo.ua
ОБСЄ: І Україна, і сепаратисти почали рух важких озброєнь
ОБСЄ: І Україна, і сепаратисти почали рух важких озброєнь

"СММ відвідала 8 сховищ важкого озброєння української техніки. У трьох із них спостерігачі зафіксували, що більшість озброєння було на місці і його розташування відповідало лінії відведення, але деяке озброєння, яке тут зберігалося - зникло. Не було 6 гаубиць, 6 систем залпового вогню «Град» і 4 буксирних гаубиць", - йдеться у звіті СММ ОБСЄ, повідомляє depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

"СММ також відвідала одне сховище важкого озброєння угруповання "ЛНР" і зафіксувала, що все озброєння, яке тут зберігалося зникло", - зазначили спостерігачі.

У СММ ОБСЄ повідомили також, що спостерігали рух важкого озброєння у різних частинах Донбасу, як з українського боку, так і на території, підконтрольній сепаратистам.

12 лютого лідери України, Франції, Німеччини і Росії домовилися про припинення вогню на Донбасі від 15 лютого, а також відведення важкого озброєння від лінії розмежування. Домовленості повністю не виконуються, сторони конфлікту обвинувачують одна одну в порушенні режиму припинення вогню.

Мітки: Донбас