"Обнімашечки і цьомики": Як українські політики облапують один одного

До міжнародного дня обіймів журналісти depo.ua зібрали найгарячіші тілостискання українських політиків
Depo.Влада
21 січня 2016 22:00
ФОТО: depo.ua
"Обнімашечки і цьомики": Як українські політики облапують один одного
"Обнімашечки і цьомики": Як українські політики облапують один одного

Як відомо люди люблять обійматися, правда не усі і не з усіма. Політики - не виключення, вони теж обіймаються, і досить часто привелюдно (специфіка професії). Обійми можуть бути як щирими так і цинічними, а можуть і мати на меті і завдання фізичної шкоди колегам.

Одіозні нардепи з Партії регіонів в далекому уже 2008 році влаштували навіть безкоштовні "обнімашки" з пересічними (а може й спеціально натренованими) киянами. І аж ніяк не через любов до останніх. У такий нехитрий спосіб регіонали прагнули пропхати до крісла мера столиці свого кандидата Василя Горбаля. Не вийшло... кияни сприйняли агітаційний ролик як комедію і охрестили його "Горбаля Гора" за аналогією з популярним тоді голівудським блокбастером про складне життя геїв "Горбата гора".

Серед інших політиків, жертвою агресивних "обнімашек" від колег не так давно став прем'єр Арсеній Яценюк. Крім того в обіймах зі своє волі чи й без неї часто опиняються Олег Ляшко, Віталій Кличко та інші.

Обнімашки та політики - фото 1

Як гаряче обіймаються та цілуються українські політики - фото 2

Обнімашки та політики - фото 3

Обнімашки та політики - фото 4

Президент Росії Володимир Путін теж любить обніматися, правда порядні люди в руки йому не даються... тож залишаються безпорадні хоч і приємні на дотик тваринки.

Як гаряче обіймаються та цілуються українські політики - фото 5

Більше новин політики читайте на Depo.Влада