Обнімашки, канапе, обіцянки і т.п., - презентація "Опоуряду" очима провінційного журналіста

Один із регіональних журналістів, присутній на презентації тіньового уряду ОпоБлоку, поділився враженнями від заходу
Depo.Влада
1 квітня 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Обнімашки, канапе, обіцянки і т.п., - презентація "Опоуряду" очима провінційного журналіста
Обнімашки, канапе, обіцянки і т.п., - презентація "Опоуряду" очима провінційного журналіста

В останній день березня у Києві вчорашні регіонали, що після сумнозвісної втечі свого патрона переформатувалися у Опозиційний блок, зібралися в НСК "Олімпійський". Для надання поважності заходу, метою якого була презентація тіньового уряду в піку уряду Яценюка, організатори зібрали бозна скільки представників ЗМІ з усіх регіонів країни. Допоки останні за годину до початку сенсаційної презентації проходили реєстрацію, господарі без поспіху підкачували на своїх шикарних автівках майже до самісінького входу у будівлю. Наприклад, як зробив це пан Новинський, а після " летящей походкой" впурхнув, всміхаючись у бороду, всередину НСК.


За ним пружною ходою і з зосередженим виглядом протупцював Папієв. Ще трохи згодом ощасливила чоловічу публіку, крихітка на мільйон Наталя Королевська, що шмалила на вулиці цигарки в очікуванні презентації. Кількахвилинні традиційні обнімашки та цьомки в бородаті щоки однопартійців, - і пані Наталя, демонструючи владний настрій, процокала пыдборами по затоптаній плитці в НСК , хол якого гудів як реактор від надзвичайної кількості представників різнокаліберних ЗМІ.

Саме для них господарі у таку надзвичайно скрутну годину для країни, зігнутої в дугу від краху фінансової системи, приготували скромний фуршетик. Окрім чаю та кави пресу вирішили підгодувати канапешками с баликом, виноградом, полуничками та іншою смакотою. Серед усього скромного розмаїття знайшовся навіть Наполеон. Еге ж, той самий, який з дитинства полюбляють майже усі.

Стратегічна година на частування (саме такий відрізок часу відділяв від моменту реєстрації до презентації) у такій атмосфері сплила непомітно, і о 12:00 всі прибулі на захід ОБ вже заповнювали місця у залі Чемпіонів. Що цікаво: щільна стіна з телекамер чи не в три ряди плюс здоровенна "плаваюча" камера візуально (а може і ні) значно перебільшувала кількість "тіньовиків" та прихильників ОБ з регіонів. Представників преси було настільки багато, що вони були змушені підпирати стіни зали і водночас фіксувати все дійство на фото-відео і т.п.

Презентація тіньового уряду дійсно відповідала усім критеріям презентації. З гучними обіцянками, ще більш гучнішою критикою конкурентів, котрі своєю "діяльністю" довели країну "до ручки", масовою аудиторією і усмішками. Їх тіньовики роздавали направо-наліво, хіба що за винятком свого лідера. Той від початку до кінця був серйозний як Наполеон. Ні, не торт! А той самий, чиї амбіційні плани і зараз згадують, коли йдеться про щось надзвичайно важливе, та.. на жаль, дещо відірване від реальності.

Згадайте, скільки разів від тих, хто заявив про створення опозиційного уряду, розсипалися обіцянки про необхідність підвищення соцстандартів? То ж бо й воно. І коли ОпоБлок з усією відповідальністю заявляє про фінансово-економічну кризу, яка жбурнула більшість українців за межу бідності, то звідки у такий скрутний час знайти гроші для виправлення ситуації?! А може, вони, гроші, у них були відкладені про запас, "на чорний день", котрий в Україні назвали АТО і який вже триває більше року ???

Грець їх знає, але й люди не дурні. Їм вже обіцяли "почути кожного". Почули?.. Тепер ті ж самі обіцянки-цяцянки, та вже під іншим соусом. І так само, як колись: обнімашки, канапе, тіньоуряд і те пе... Допоки?!