Обережно! Відбілюють Василишина

В Україні стартувала кампанія з відбілювання заступника міністра охорони здоров'я Романа Василишина
Depo.Влада
18 липня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Обережно! Відбілюють Василишина
Обережно! Відбілюють Василишина

Сьогодні я отримав листа як головний редактор Depo.ua. Відякогось Михайла Бачуріна. Просить в категоричній формі змінити в новинах формулювання щодо Романа Василишина - заступника голови МОЗ, затриманого днями за підозрою в хабарництві. Мовляв, Василишин - не хабарник, а лише підозрюється. Не сподобалася цитата "попався на гарячому - хабарі у 10 тисяч гривень ". Мовляв, в нього просто в гаманці знайшли 900 доларів. І нема доказів, що то хабар. Погрожує скаржитися Google, якщо не виправимося. Пише - ось канал "112" вже відкоригував. 

Питаю: "Ви офіційно представляєте інтереси Василишина?"- Відповідь вбила: "Нет, это задача поставлена со стороны государства - пока комментировать не можем - думаю о политическом заказе уже слышали - о том кто и зачем заказал скоро узнаете..."

Далі - ще краще. Питаю: "Ви - державний службовець?" Відповідь: "Да, смотрите, просто не хочется мешать вашей работе - еще и приплетать гугл, по этому пожалуйста по возможности поменяйте формулировку."

Питаю: "Яке відомство Ви представляєте? Міністерство охорони здоров'я?" Пише - "Смешно. Дєпартамент информационно-аналитического обеспечения". Уточнюю, якого відомства. Пише: "СБУ".

Приїхали. Самі затримали - і от маємо... Щоправда, адреса у цього "співробітника СБУ" якась підозріла - на Ukr.net...

Кидаю йому посилання на канал СБУ з відео затримання, де Василишина названо хабарником. А він мені відписує, що то - не його компетенція, і взагалі: "Суть в том, что было предложено прозрачная система закупки лекарств и это не всем должностным лицам понравилось. Теперь я Вам надоедаю".

Отак от історія. Мабуть, я все ж почекаю якихось офіційних звернень СБУ. Щоправда, боюся, їх не буде. Тому що нам доводилося "розрулювати" робочі моменти з різними офіційними відомствами, і жодне з них ніколи себе не приховувало і не обирало таких обхідних шляхів. А тому Службі безпеки, напевне, варто було б розібратися, хто ж це, прикриваючись їхнім чесним ім'ям, пише з "лівої", невідомчої пошти і намагається неофіційно вирішити такі "незручні"питання.

Нижче додаю цю феєричну переписку.

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 1

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 2

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 3

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 4

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 5

Обережно! Відбілюють Василишина - фото 6

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада