Обама підказав Путіну секрет величі

Російська агресія в Україні загрожує цілісній, вільній та мирній Європі і прогресу, досягнутому після завершення "холодної війни"
Depo.Влада
25 квітня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент США Барак Обама у Ганновері під час зустрічі із європейськими лідерами, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українська правду".

"Російська агресія кричущо порушила суверенітет і територію незалежної європейської держави - України, і це викликає стурбованість у наших союзників на сході Європи, погрожуючи нашому баченню цілісної, вільної та мирної Європи, і здається, вона загрожує прогресу, якого було досягнуто з часу завершення холодної війни", - наголосив Обама.

Обама також підкреслив, що західні санкції проти Росії мають тривати до виконання Мінських угод.

"Ми не повинні допустити, щоб кордони визначалися за допомогою грубої сили, після того, що Європа пережила у 20-му столітті. Тому ми повинні допомагати Україні у проведенні економічних реформ і модернізації армії для захисту її незалежності", - додав Обама.

Американський лідер також розкрив секрет справжньої величності, передає Euronews.

"Я сподіваюся, що Росії зрозуміє, що справжня велич полягає не в тому, щоб залякувати сусідів, а в тому, щоб співпрацювати зі світом", - додав Обама.

Нагадаємо, що Обама прибув з офіційним візитом до Німеччини в рамках своєї шестиденної поїздки країнами Європи.

Обама має зустрітися з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем'єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном, президентом Франції Франсуа Олландом і прем'єр-міністром Італії Маттео Ренці.

Головними темами цієї зустрічі мають стати посилення обміну інформацією між спецслужбами країна для підвищення ефективності боротьби з тероризмом, міграційна криза, громадянська війна в Сирії і ситуація в Лівії. Також метою візиту є просування нової торгівельної угоди з країнами Євросоюзу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада