Няша Поклонська скоро приїде в Київ. Бо вона голуб миру

Няша Поклонська, та сама, яка була першим прокурором окупованого Криму і носила портрети Миколи ІІ, несподівано стала заступником голови комітету з міжнародних зв‘язків Держдуми. Цікаво чого б це?

Няша Поклонська скоро приїде в Київ. Бо…

В тому, що це рішення прийнято за вказівкою Кремля, можна не сумніватися (взагалі такі рішення інакше не приймаються). Більше того, це продумане рішення, аби познущатися над хохлами. Щоб принизити всіх нас - кращого і не придумаєш.

Отже, яку роль відводять Няші в майбутній історії перемирення? Комітет міжнародних зв‘язків, звичайно ж буде комітетом, який буде автором всіх "миротворчих" законів. І можна не сумніватися, що саме Поклонська, яку протягом останніх 2-3 ровів поступово витіснили на маргінес російської політики (вона і сама приклалася до цього витіснення своїми дещо дивними виступами) знову повернеться в політичне життя.

Вона має стати "провідником" законів про повернення України в російське русло. І вона має стати тим дивним містком, який має зацементувати неповернення Криму до України.

Я думаю, поки до кінця мало хто розуміє, що вона робитиме, але це і не має значення. Вона - символ анексії і вона, за ієзуїтською думкою кремлівських ідеологів, має стати і символом повернення "України в стойло". Саме тому їй дали нову посаду і повернули із небуття.

Для росіян дуже символічно, щоб такі люди, як вона, були одними з перших, хто буде розмовляти з українцями. Поки, звичайно не факт, що її захочуть побачити на прийомі в Маріїнському палаці. Але, не виключаю, що нам розкажуть: якщо мир залежить від візиту Поклонськоі, ми ж зможемо засунути самоповагу в задницю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook