Нуланд різко відреагувала на запрошення до Суркова

Повне припинення вогню є першорядним критерієм для початку політичного процесу врегулювання ситуації на Донбасі
Depo.Влада
15 січня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю агентству BNS заявила помічник держсекретаря США у справах Європи і Азії Вікторія Нуланд, передає depo.ua з посиланням на Інтерфакс - Україна.

"Останнім часом перемир'я проводилося в життя краще, але воно ще не повне, люди ще гинуть, відбуваються зіткнення. Таким чином, перший виклик - припинити вбивства людей, щоб можна було перейти до інших частин Мінських домовленостей, включаючи політичне рішення, реальні вибори відповідно до українського законодавства, яке відповідає стандартам ОБСЄ, відвід зарубіжної військової техніки та військових і повернення контролю над кордонами", - зазначила помічник держсекретаря. 

Вона наголосила, що всі сторони повинні працювати над реалізацією Мінських угод.

"Тому що інакше у нас буде як мінімум заморожений конфлікт, а, можливо, ще гірше - постійна небезпека для України і для себе", - застерігає Нуланд.

Нагадаємо, сьогодні російські ЗМІ повідомили про зустріч помічника президента Росії Владислав Суркова і заступника держсекретаря США Вікторії Нуланд у Калінінграді, на якій обговорять реалізацію Мінських угод і ситуацію на Донбасі.

ЗМІ також повідомляли, що на зустрічі сторони можуть виробити рекомендації, які Контактна група зможе використовувати для форсування політичного врегулювання на Донбасі. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада