НТКУ готує для Криму супутниковий телеканал

У Національній телерадіокомпанії України створюють кримський телеканал для мовлення на окуповану територію півострова
Depo.Влада
19 липня 2016 10:54
ФОТО: depo.ua

Його запустять на базі ДТРК "Крим" і Севастопольської ДТРК, який мовитиме на території анексованого півострова, повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Наразі в рамках реорганізації обласних державних телерадіокомпаній створили кримську філію НТКУ, на базі якої і буде організована робота кримського телеканалу.

"Зараз обговорюємо, як нам організувати роботу наших редакцій, щоб кримський телеканал почав мовлення. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення готова піти нам назустріч у цьому питанні", – сказав гендиректор НТКУ Зураб Аласанія.
А гендиректором кримської філії НТКУ призначили Михайла Смутка, який раніше обіймав посаду генпродюсера телеканалу "Перший Ukraine". За його словами, нині вирішується питання фінансування кримського телеканалу і стратегія його роботи.

У НТКУ планують, що телеканал мовитиме в Криму через супутник і стане альтернативою місцевої російській пропаганді.

Нагадаємо, що в березні 2014 року ДТРК "Крим" у Сімферополі захопили проросійські сили. На її базі створили автономну некомерційну організацію "Телерадіокомпанія "Крим", яка працює під брендом "Перший кримський". Її засновником є Міністерство внутрішньої політики, інформації та зв'язку підконтрольного Росії уряду Криму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада