Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну

Найближчим часом в Україну прибуде президент Європейської комісії (ЄК) Жан-Клод Юнкер - сторони вийшли на завершальну стадію узгодження дати візиту
Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну
Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну

Про це повідомив постійний представник України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв, передає УНІАН.

«Відбулася телефонна розмова президента ЄК Жана-Клода Юнкера з президентом Петром Порошенком, під час якої голова ЄК пообіцяв, що свій перший двосторонній візит він здійснить в Україну. Тому зараз ми спільно працюємо з кабінетом президента і офісом комісара Йоханнеса Хана (комісар, який відповідає за Україну), щоб узгодити дату, і перебуваємо на завершальному етапі. Можу сказати, що цей візит відбудеться вже незабаром», - сказав український посол у ЄС.

За його словами, хоча новий склад Єврокомісії тільки приступив до роботи, але вже можна констатувати велику увагу до України з боку її керівництва.

У самого Єлісєєва за цей короткий період роботи нової ЄК відбулися дві зустрічі з новопризначеним комісаром з питань європейської політики сусідства Йоханнесом Ханом.

Як повідомляв ДеПоз 1 листопада почав працювати новий склад переобраної в жовтні Єврокомісії (ЄК): її на п'ять років очолив Жан-Клод Юнкер.