Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну

Найближчим часом в Україну прибуде президент Європейської комісії (ЄК) Жан-Клод Юнкер - сторони вийшли на завершальну стадію узгодження дати візиту
Depo.Влада
16 листопада 2014 11:51
ФОТО: depo.ua
Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну
Новий президент Єврокомісії незабаром відвідає Україну

Про це повідомив постійний представник України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв, передає УНІАН.

«Відбулася телефонна розмова президента ЄК Жана-Клода Юнкера з президентом Петром Порошенком, під час якої голова ЄК пообіцяв, що свій перший двосторонній візит він здійснить в Україну. Тому зараз ми спільно працюємо з кабінетом президента і офісом комісара Йоханнеса Хана (комісар, який відповідає за Україну), щоб узгодити дату, і перебуваємо на завершальному етапі. Можу сказати, що цей візит відбудеться вже незабаром», - сказав український посол у ЄС.

За його словами, хоча новий склад Єврокомісії тільки приступив до роботи, але вже можна констатувати велику увагу до України з боку її керівництва.

У самого Єлісєєва за цей короткий період роботи нової ЄК відбулися дві зустрічі з новопризначеним комісаром з питань європейської політики сусідства Йоханнесом Ханом.

Як повідомляв ДеПоз 1 листопада почав працювати новий склад переобраної в жовтні Єврокомісії (ЄК): її на п'ять років очолив Жан-Клод Юнкер.