Новий перл депутатів Держдуми: Коломойський і Тарута готують заколот в Росії

Депутат нижньої палати парламенту Михайло Дегтярьов (ЛДПР) підготував звернення на ім'я глави Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна з проханням перевірити причетність сьогоднішніх політичних діячів України до створення військових таборів і вербування російської молоді
Depo.Влада
1 жовтня 2014 07:20
ФОТО: depo.ua
Новий перл депутатів Держдуми: Коломойський і Тарута готують заколот в Росії
Новий перл депутатів Держдуми: Коломойський і Тарута готують заколот в Росії

Про це пишуть izvestia.ru,  передає ДеПо.

За словами парламентаря, є підстави припускати, що з їхнього боку проводиться вербування молодих росіян не тільки для участі в бойових діях на стороні нацгвардії на південному сході України, а й для підготовки бойовиків для проведення держперевороту в Росії.

В першу чергу, на думку Дегтярьова, під перевірку повинні потрапити такі персони, як олігарх Ігор Коломойський, Дмитро Ярош, губернатор Донецької області Сергій Тарута і лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Протест в молодому віці - це звичайна справа в усі часи, це нормально, але молодь з бруківкою або зі зброєю в руках повинна розуміти, що це вже злочин в будь-якій точці планети, а не гра. Дивує відкритість, з якою бандитські організації вербують молодь і провертають свої операції, - сказав Дегтярьов. - Ісламістські радикали ведуть приховану роботу, а сучасні неонацисти підняли голову в медіапросторі. Це потрібно припиняти ».

На думку Михайла Дегтярьова, в подальшому маргінальні елементи з російськими паспортами, що пройшли навчання в українських таборах, швидше за все, стануть бойовим ядром антиконституційних виступів у Росії.

Нагадаємо, що в березні Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу за підозрою лідера української партії «Правий сектор» Дмитра Яроша у заклику  до організації терактів на території  РосіїНа Коломойського також порушено кримінальну справу. Його звинувачують в незаконних методах ведення війни.