Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін планує провести низку нових призначень в лавах голів райадміністрацій і на великих держпідприємствах
Depo.Влада
6 лютого 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом
Новий голова Харківщини розповів про кадрові ротації та відносини з Кернесом

Про це він заявив на своїй першій прес-конференції, повідомляє depo.ua з посиланням на 057.

«Буде призначено близько 10 нових голів райадміністрацій. Зараз їхні кандидатури узгоджуються в Кабміні та у президента», - сказав Райнін.

Також він нагадав, що має намір змінити керівництво провідних держпідприємств області.

«У мене певна думка сформована, але рішення прийму після співбесіди з керівниками підприємств», - сказав він.

Крім того, Райнін заявив, що він не має наміру йти на компроміси з міським головою Харкова Геннадієм Кернесом, але готовий співпрацювати у питаннях соціально-економічного розвитку регіону.

«Що стосується відносин з Харківською міською радою і мером міста Харкова, то компроміс можливий лише в одному - у діях, спрямованих на господарсько-економічний комплекс і на господарський розвиток міста та області. Особисті компроміси, політичні компроміси, будь-які інші - їх ніколи не було і вони неможливі», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, 3 лютого президент Петро Порошенко призначив Райніна головою Харківської облдержадміністрації та представив його активу області.

Кернес так прокоментував призначення Райніна: «До Ігоря Райніна я ставлюся нормально, він все-таки харків'янин. Ми з ним кілька разів спілкувалися, тому, думаю, ми з ним знайдемо точки дотику. І ми спільно будемо працювати для людей. На сьогодні Ігор Райнін - державна людина, думаю, це для нього має головне значення. Він працював недовгий час першим заступником губернатора, зараз працює заступником голови Адміністрації Президента. Тобто він системна людина, яка має проявити себе».