Новий генпрокурор або помре, або нічого не зробить – медик

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський вважає, що новопризначений генеральний прокурор України Віктор Шокін не зможе ефективно виконувати свої обов'язки через вік та стан здоров'я
Depo.Влада
10 лютого 2015 17:22
ФОТО: depo.ua
Новий генпрокурор або помре, або нічого не зробить – медик
Новий генпрокурор або помре, або нічого не зробить – медик

Таку думку він обґрунтував на своїй сторінці в Facebook, передає depo.ua.

«Ви уявляєте обсяг роботи щодо реформування прокуратури? Скільки поїздок, зустрічей, який обсяг інформації, та це ж треба орати й орати, 7/24/365!!! Без сну і відпочинку! Які для цього потрібні працездатність, пам'ять, енергія! Яке необхідно мати здоров'я!!! Ви вважаєте це можливо у 62 роки із зайвою вагою, гіпертонією і атеросклерозом?» - звернувся Комаровський до депутатів, які проголосували за призначення Шокіна на пост генпрокурора.

Доктор вважає, що депутати «або вирішили вбити людину», або їх не цікавлять реальні плоди роботи Шокіна.

«Схоже, усі ми вам вже не цікаві. Гірко й противно», - підсумував Комаровський.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні народні депутати 318 голосами підтримали призначення на посаду генерального прокурора України Віктора Шокіна. Його як кандидата на цей пост представляв сам президент України Петро Порошенко.

«Сам я знаю Віктора Миколайовича понад 15 років... Окрім професіоналізму, у нього є сталевий характер чоловіка. Це довів 2003 рік, коли він зміг зберегти всю доказову базу у рамках справи Гонгадзе. Довів він це в 2005 році, коли реагував на всі сепаратистські з'їзди», - відзначив президент трудові заслуги Шокіна.