Нові обличчя Верховної Ради: Сергій Хлань

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним з них

Нові обличчя Верховної Ради: Сергій Хлан…

Хлань Сергій Володимирович (округ №185, Каховка Херсонської області), від Блоку Петра Порошенка, член партії «Блок Петра Порошенка».

Офіційна біографія:

Народився 29 червня 1972 року в Снігурівці Миколаївської області. У 1994 році Хлань закінчив Миколаївський державний педагогічний інститут імені Бєлінського за спеціальністю «вчитель фізики та математики». У 2012 році Хлань закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова за спеціальністю «економіст».

З 1989 по 1993 рік працював монтажником ВАТ «ПМК 107 «Миколаївводбуд». З 1993 по 2000 рік був учителем математики загальноосвітньої школи № 57 Миколаєва. З 2000 по 2014 рік був генеральним директором ТОВ «Судносервіс», а з 2006 року паралельно обіймав посаду директора ТОВ «Судносервіс експорт». З 2014 року був директором приватного сільськогосподарського підприємства «Деметра». Протягом кількох років Хлань за кошти чеської кампанії побудував елеватор як технологічний ланцюг ТМ «Златодар» для виробництва хліба.

На місцевих виборах 2010 року балотувався в Херсонську обласну раду за списками «Сильної України», але не пройшов.

На парламентських виборах 2012 року балотувався від партії Наталії Королевської «Україна - вперед!» по округу №185, але зайняв друге місце, поступившись «регіоналу» Михайлу Опанащенку.

На парламентських виборах 2014 року Хлань балотувався по округу №185 від Блоку Петра Порошенка і переміг, набравши 39,22% голосів, у той час як самовисуванець Олександр Кістечок набрав лише 12,35% голосів.

ЗА КАДРОМ

У ЗМІ писали про те, що на парламентських виборах 2012 року Хлань намагався стати кандидатом у нардепи від ПР: заручився підтримкою тепер колишніх керівників Херсонської області Миколи Костяка та Віктора Пелиха. Однак обласна конференція Партії регіонів відмовила Хланю, у зв'язку з чим той перейшов в партію «Україна - вперед!» Наталії Королевської, але зайняв друге місце.

Після революції та зміни влади в країні він робив спроби очолити Каховську райдержадміністрацію, однак і тут не зрослося. Свою роль зіграли три кримінальні справи (стосовно Хланя) щодо шахрайства, невиплати заробітної плати та конвертаційного центру, що перебувають на контролі Генпрокуратури України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme