Нові обличчя Верховної Ради: Ігор Лапін

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. depo.ua знайомить з кожним з них
Depo.Влада
15 січня 2015 00:10
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Ігор Лапін
Нові обличчя Верховної Ради: Ігор Лапін

Лапін Ігор Олександрович (округ №22, місто Луцьк), від Народного Фронту, безпартійний

Офіційна біографія:

Народився 28 травня 1969 року в смт Івановичі Волинській області. У 1992 році закінчив Курганське вище військово-політичне авіаційне училище, офіцер з вищою військовою спеціальністю «соціальний педагог». З 1992 по 1996 рік проходив службу у Військово-повітряних силах України, був заступником командира аеродромної експлуатаційної роти аеродрому «Луцьк».

У 1997 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет правознавства. З 1997 року працює адвокатом у Волинській обласній колегії адвокатів.

У 2010 році Ігор Лапін балотувався на посаду Ковельського міського голови від «Селянської партії».

При створенні двадцять четвертого батальйону територіальної оборони «Айдар» ВСУ Ігор Лапін був призначений командиром 2-ї роти «Захід».

На парламентських виборах 2014 року балотувався до Верховної Ради України від «Народного фронту» по мажоритарному округу №22 і переміг, набравши 24,24% голосів. Друге місце з різницею в 0,03% або 28 голосів отримала самовисуванка Ірина Констанкевич.

ЗА КАДРОМ

Його батько Олександр Лапін майже тридцять років працював на посаді голови Ковельського міськрайонного суду. У ЗМІ писали про те, що 2006 року Ігор Лапін заснував цех столярних виробів «Лапаст». У Єдиному реєстрі судових рішень міститься постанова Ковельського міськрайонного суду про притягнення до адміністративної відповідальності директора ТОВ «Лапаст» за порушення умов трудового договору та оплату праці. Правда, провадження у справі закрили у зв'язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

Також у ЗМІ відзначали, що виборчу кампанію Лапіна нібито профінансували представники так званої групи «Континіум» - чинні нардепи Ігор Єремеєв та Степан Івахів. Нібито спочатку Лапін мав намір балотуватися по округу №21 з центром у Ковалі, але там висунув свою кандидатуру Степан Івахів, якому Лапін міг зіпсувати всю кампанію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада