Новий заступник Горбатюка каже, що не очолював управління МВС

Новопризначений заступник начальника Департаменту спецрозслідувань ГПУ Ігор Цюприк стверджує, що не був причетний до вчинення злочинів стосовно активістів Майдану та ніколи не очолював слідче управління МВС
Depo.Влада
2 червня 2016 20:21
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив Укрінформу, коментуючи поширену інформацію про його причетність до викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького, передає depo.ua.

"Я ніколи не виконував обов'язки начальника слідчого управління МВС. Моя причетність під час службової діяльності до вчинення правопорушень щодо активістів Майдану була перевірена відповідно до закону про люстрацію і є відповідний висновок", - сказав Цюприк.

Він розповів, що напередодні Майдану був зміщений з посади начальника тактичного управління, яке займалося розслідуваннями кримінальних справ, натомість був призначений заступником начальника організаційно-аналітичного управління, яке відповідало за організаційну роботу у відомстві і не було наділене процесуальними функціями.

За словами Цюприка, наразі у Департаменті спецрозслідувань Генпрокуратури відбувається реорганізація, тому іще не визначено коло його повноважень, однак він готовий взятися за будь-який напрямок роботи. "Учора я був призначений заступником Сергія Горбатюка. Як він розподілить повноваження, це його справа. Якщо він визначить розслідувати майданівські справи - буду цим займатися, якщо доручить розслідувати справи стосовно високопосадовців - буду вести цей напрямок. Тому в департаменті наразі не маю жодного відношення до кримінального провадження щодо викрадення Ігоря Луценка, але якщо буде треба, то я забезпечу його законне розслідування", - зазначив він.

Генпрокурор призначив полковника міліції Цюприка Ігоря Володимировича заступником начальника Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ, яке займається розслідуванням масових вбивств та інших злочинів проти учасників акцій протесту в 2013-2014 роках.

У зв'язку з цим у ЗМІ з'явилася інформація, що Цюприк в часи Януковича працював начальником слідчого управління МВС і безпосередньо мав відношення до вчинення злочинів проти активістів Майдану. Зокрема, йому приписують причетність до викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького в січні 2014 року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада