Новий представник ОБСЄ в Мінську розповів, як нічого не буде там робити

Австрійський дипломат Мартін Сайдік, якого розглядають як наступника Хайді Тальявіні на посту спецпредставника голови ОБСЄ в контактній групі по Україні, вважає її курс щодо врегулювання ситуації на Донбасі правильним і обіцяв продовжити його
Depo.Влада
22 червня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв'ю "Интерфаксу" в понеділок, 22 червня, в Москві, передає depo.ua.

"Тальявіні - тендітна жінка, яка залишила після себе вагомі сліди. Я буду намагатися наслідувати її приклад і продовжувати її курс, тому що ми повинні працювати на благо людей, які дійсно страждають від цього конфлікту", - зазначив Сайдік.

Разом з тим, дипломат також розповів про те, що він запланував зустріч зі статс-секретарем - заступником голови МЗС Росії Григорієм Карасіним.

"Я планую обговорити мою майбутню роботу в якості спецпредставника голови ОБСЄ в контактній групі, і я сподіваюся, що це буде хороша розмова", - сказав Сайдік.

Австрійський дипломат також висловив сподівання, що його призначення на посаду спецпредставника голови ОБСЄ в контактній групі по Україні відбудеться вже сьогодні.

Варто відзначити, що тривала робота Тальявіні в якості спецпредставника голови ОБСЄ в контактній групі не принесла жодного відчутного результату.

Читайте також: На кого працюватиме представник ОБСЄ Сайдик у Мінську (ФОТО)

Мітки: Сайдік