Новий посол Сполучених штатів Марі Йованович прибула в Україну

23 серпня 2016 року новопризначений Посол Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович вручила копії вірчих грамот заступнику Міністра – керівнику апарату Вадиму Пристайку
Depo.Влада
23 серпня 2016 20:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба МЗС України, передає depo.ua.

Новий посол Сполучених штатів Марі Йованович прибула в Україну - фото 1

"Під час зустрічі було відзначено високий рівень відносин між двома державами та важливість їх подальшого розвитку у всіх сферах, зокрема безпеки та економіки. Відбувся обмін думками щодо стану та перспектив Мінського процесу, а також обговорено двосторонню взаємодію у рамках ООН. Наголошено на важливості розвитку контактів між державами на вищому рівні", - йдеться у повідомленні.

"Марі Йованович відзначила якісно новий рівень відносин між США та Україною та наголосила на налаштованості Сполучених Штатів продовжувати допомагати нашій державі у захисті територіальної цілісності, проведенні реформ та боротьби з корупцією", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, в середині липня Сенат США затвердив дипломата Марі Йованович новим послом в Україні.

Йованович вже працювала в Україні – перед Помаранчевою революцією вона була заступником посла. Донедавна вона працювала заступником помічника держсекретаря США з європейських і азіатських справ.

У 2002 році вона першою підняла питання про порушення Україною санкцій проти Ірану у вигляді продажу Саддаму Хусейну партії радіолокаційних систем "Кольчуга".

Нинішня заміна є ротацією – як і всі попередники, Джеффрі Пайєтт працював в Україні три роки.

Вчора вона записала відео звернення до українців.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада