Новий план дій Яценюка

Глава уряду планує зосередитися в цьому році на відкритті школи і акушерських пунктів
Depo.Влада
5 лютого 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
Новий план дій Яценюка
Новий план дій Яценюка

16 лютого Арсеній Яценюк звітуватиме у Верховній Раді, де планує презентувати нову програму дій уряду. Як повідомило "ДС" джерело з оточення прем'єра, свою програму глава Кабміну планує будувати на чотирьох основних меседжах.

Перше - це підвищення найближчим часом соцстандартів на 10-15% (конкретна цифра ще обговорюється, виходячи з можливостей бюджету). Друге - будівництво по всій країні понад 500 фельдшерсько-акушерських пунктів. Таким чином планується згладити негатив від закриття лікарень в селах.

Третій пункт теж орієнтований на сільських жителів - це будівництво т.зв. "хабових" шкіл. В даному випадку мова йде про те, що в районних центрах планується створити нові навчальні заклади, розраховані на велику кількість учнів, які будуть їздити на навчання з довколишніх сіл. Крім безпосереднього зведення шкіл в рамках програми також буде передбачений ремонт доріг, які ведуть із сіл до районних центрів.

Четверте - це масштабна приватизація. У цьому році прем'єр розраховує здійснити приватизацію всіх найбільших об'єктів, що лишилися в держвласності, активи, які продати неможливо через стан банкрутства, остаточно ліквідувати.

Нагадаємо, 11 грудня 2015 року прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив у Раді зі звітом про роботу Кабміну за рік, а 15 грудня Кабмін опублікував на своєму офіційному сайті даний звіт.

25 січня партія "Батьківщина" і "Самопоміч" висунули вимогу негайних зборів коаліції для розгляду питання про відставку Кабміну, а також звіт Кабміну в парламенті.

1 лютого Кабмін передав свій звіт до Ради, а його текст опублікували на сайті Ради

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада