Новий "губернатор" окупованого Севастополя розпускає "уряд" Меняйла

Виконуючий обов'язки "губернатора" Севастополя Дмитро Овсянніков відправив "уряд" Меняйла у відставку
Depo.Влада
29 липня 2016 15:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє місцеве видання ForPost, передає depo.ua.

"Розпорядження про звільнення уряду у відставку буде підписана сьогодні. Прийняття такого нормативного акту, в зв'язку з заміною першої особи міста, вимагає закон", - заявив Овсянніков.

Також в. о. "губернатора" додав, що через 10 днів відбудеться його зустріч з усіма "зацікавленими сторонами: законодавчими зборами міста, урядом і федеральними органами виконавчої влади".

"Я відкритий для всіх. Завжди працюю разом з законодавчими зборами. Мені тільки треба буде спільна робота, на яку я налаштований, отримавши довіру президента. Налаштовую колег, щоб ми працювали спільно з законодавчими зборами і керівниками федеральних органів. Ніяких термінових рішень не буде", - зазначив новий "глава" Севастополя.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 28 липня підписав указ про відставку так званого губернатора Севастополя Сергія Меняйла. Тепер він займе пост повноважного представника Путіна в Сибірському федеральному окрузі. Новим в.о. "губернатора" Севастополя призначений уродженець Західного Сибіру Дмитро Овсянніков.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада