Новий глава Мінфіну запевняє, що вже не керує компаніями в Лондоні

Новопризначений міністр економіки Олександр Данилюк заявив, що вже давно відійшов від управління двома компаніями у Лондоні
Depo.Влада
15 квітня 2016 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв’ю "РБК-Україна", повідомляє depo.ua.

"Я зв'язався зі своїми партнерами, які там працюють, і фактично отримав від них листа про відставку (лист про відставку) і підтвердження, що вони займалися цим питанням з 2015 року. Це зайняло певний час. Тому вчора (13 квітня, – ред.) були подані зміни (в реєстрах компаній з'явилася інформація, що Данилюк був звільнений з посади директора Рюрик Real Estate Investment Limited в травні 2015 року, - ред.)", - сказав міністр.

Він стверджує, що фактично з 2010 року не займаюся підприємницькою діяльністю.

"Я з бізнесу, для мене політика - тимчасова. Я думав, місяць-два, прийду, запущу і все. Але якось затяглося все. Всі ці компанії - моє минуле, абсолютно прозорий бізнес в Лондоні", - запевнив він.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада