Новинський летить з Петербурга до Києва (ОНОВЛЕНО)

Народний депутат України Вадим Новинський пообіцяв прибути в свій офіс найближчим часом
Depo.Влада
2 листопада 2015 14:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі нардепа, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Пан Новинський найближчим часом буде в своєму офісі. Він запише коментар. Пан Новинський не втікає від слідства, найближчим часом він буде в своїй громадській приймальні", - сказали в прес-службі.

Сам Новинський у коментарі "Lb.ua", повідомив, що повертається до Києва з Санкт-Петербурга і готовий дати свідчення.

"На даний момент я вилітаю до Києва з Санкт-Петербурга, де перебував з сім'єю. Інформація про те, що я втік, ховаюся від слідства, абсолютно не відповідає дійсності. Вже ввечері я буду в Києві і маю намір перебувати там до того моменту, поки справа не вирішиться ", - зазначив нардеп.

За словами Новинського, він раніше вже отримував повістки від правоохоронних органів і завжди - будучи законослухняним громадянином - прибував на допити.

"Це відбувалося так: Повістки доставляли мені за місцем роботи - в комітет. У призначений час я йшов до слідчого. Або ж ми зі слідчим зв'язувалися по телефону, щоб призначити інший час", - розповів Новинський.

Нардеп каже, що давав свідчення в справах щодо розстрілів Майдану, щодо Сухолуччя, щодо Віри Ульянченко, щодо тиску на покійного Блаженнішого Володимира і тому здивований "шоу, яке влаштували з повісткою на цей раз".

"Я не розумію, чому була змінена процедура. Повинні були повістку відправити, як і раніше, до комітету і якби я кілька разів її проігнорував, тоді, можливо, можна було б обговорювати зміну процедури. Але жодної повістки від МВС останнім часом мені не приходило", - акцентував Новинський.

З метою з'ясування причини події, нардеп подзвонив главі МВС Арсену Авакову.

"У нас відбувся абсолютно нормальна розмова. Аваков сказав, що йдеться про справу щодо бізнесу, в якому я є бенефіціаром, мені хочуть задати буквально кілька питань і все. Я запитав, чому такий галас навколо порядку, чому слідчий прийшов безпосередньо на засідання погоджувальної ради, Аваков сказав, що не знає", - поділився Новинський.

"Я - абсолютно законослухняний громадянин Коли правоохоронні органи мене запрошують - приходжу і даю свідчення. Якщо я щось порушив, нехай мене карають, але я точно знаю, що закон не порушував. Це - перше. І друге, по суті бізнесом я не займаюся з моменту початку своєї депутатської діяльності", - резюмував Новинський.

Нагадаємо, що сьогодні на засідання Погоджувальної ради прийшли слідчі з ГПУ і СБУ і заявили про намір вручити повістку на допит Новинському. Однак голова ВРУ Гройсман  перебив їх, адже Новинського не було на засіданні. 

Сам Новинський вже зв’язався з Міністерством внутрішніх справ та висловив готовність надати необхідні слідству свідчення

Більше новин політики читайте на Depo.Влада