Новіков та Савченко дали жартівливі характеристики російським суддям

Засуджений український офіцер Надія Савченко та її адвокат Ілля Новіков дали характеристику російським суддям Донецького міського суду
Depo.Влада
24 березня 2016 15:57
ФОТО: depo.ua

Про це адвокат написав на свої сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Голова суду (у нашому процесі був одним з мовчазних "бічних" суддів) Алі Хайбулаєв не любить жінок, "які не знають свого місця", і мріє про велику кар'єру", - написав Новіков.

У свою чергу, за його словами, суддя Євгенія Черниш "просто не в темі" і весь процес просиділа майже без єдиного слова, що "узгоджується з її бекграундом".

Зазначимо, до 15 вересня Черниш була суддею у цивільних справах та була термінова призначена на вимогу захисту, оскільки у російському Донецьку не було необхідних кадрів для цієї гучної справи. Тому, відповідно, під час процесу припускалася помилок.

"Що стосується головуючого у справі судді Леоніда Степаненко, то до нього і у мене і у Надії складне ставлення. За відгуками про нього і за особистим враженням, він людина не зла і дурна. Юрист. Швидше добродушний, наскільки це можливо для судді", - додав адвокат.

Адвокат повідомив, що Степаненко родом із Луганської області та на відміну від колег говорить українською.

"У ненапружені моменти процесу шуткував з Надією, багато разів попереджав її за репліки з місця і погрожував видалити, але так жодного разу і не дійшов до цього, хоча інший суддя на його місці давно б це зробив ", - зазначає Новіков.

Нагадаємо, 22 березня, суд Донецька Ростовської області присудив українській льотчиці та народному депутату Надії Савченко 22 роки колонії загального режиму. Суд визнав Надію Савченко винною за всіма пунктами звинувачення. Російські прокурори вимагали для українки 23 роки тюрми у колонії загального режиму.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада