Нові радари вже здерли з українських водіїв 4 млн штрафів

За перші два місяці роботи радарів для вимірювання швидкості на дорогах TruCam на водіїв-порушників накладено штрафів на суму 4 млн гривень

Про це заявив голова Національної поліції Сергій Князєв, звітуючи про роботу відомства за 2018 рік, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"За два місяці використання приладів TruCam патрульними було винесено понад 18 тисяч постанов, додатково сплачено до бюджету 4 млн гривень", - сказав Князєв.

За його словами, до середи, 19 грудня, поліція використовувала 31 такий прилад, а "вчора ми передали ще 66", і таким чином у поліції до кінця п'ятниці буде близько 100 таких приладів у використанні.

Нагадаємо, 15 листопада стало відомо, що за перший місяць роботи камер фіксації перевищення швидкісного режиму на дорогах TruCam накладено штрафів на суму понад 2,28 млн грн.

Як відомо, з 8 жовтня в місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення українська поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

За підрахунками МВС, відеофіксація TruCam дозволить щорічно отримувати від штрафів 15-20 млрд грн у бюджет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна