Нове оборонне замовлення здивує наших ворогів, - Полторак

Оборонне замовлення на наступний рік буде сформовано остаточно після прийняття державного бюджету і точно не буде менше нинішнього
Depo.Влада
19 вересня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це під час інспекції Львівського танкового заводу заявив міністр оборони Степан Полторак, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

 "Ми зараз формуємо оборонне замовлення. Воно буде повністю затверджене після прийняття бюджету країни на наступний рік. Але ми припускаємо, що буде збільшення фінансування як на техніку, як на озброєння, з тим, щоб здивувати і наших хлопців, і наших ворогів. Наших хлопців - тому що вони будуть працювати на трохи іншій техніці, - а такої нової техніки буде дуже багато. А наших ворогів - тому що ця техніка буде іншого покоління з іншими можливостями ", - сказав міністр.

За його словами, після формування бюджету буде закінчена і робота з формування оборонного замовлення, і кожен завод отримає відповідне замовлення.

"Це замовлення точно буде не менше, ніж у цьому році. Нам дуже багато ще треба зробити і у нас дуже великі потреби у новій техніці", - додав Полторак.

На озброєння української армії до кінця року додатково надійде 8,5 тис. Зразків озброєння і військової техніки. З початку року підприємства ОПК поставили Збройним Силам України більше 1 400 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки.

Це, зокрема, 40 артилерійських гармат до бронетанкового озброєння; 525 тепловізійних оптичних прицілів і засобів нічного бачення; 40 наземних радіолокаторів; 266600 ракет і боєприпасів; 27 одиниць бронетанкового озброєння і техніки, серед яких бронетранспортери БТР-4Е; 445 одиниць автомобільної техніки; 5 модернізованих літаків і вертольотів; 20 одиниць радіоелектронного обладнання до літаків і вертольотів; 5 безпілотних авіаційних комплексів; 3 радіотехнічні станції; 132 кошти інженерного озброєння; 187 засобів топогеодезичного і навігаційного забезпечення.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua