Вадим Денисенко: Нове інтерв’ю Гризлова показало незмінність позиції Росії щодо Донбасу

Позиції Російської Федерації, озвучені представником Росії в Тристоронній контактній групі Борисом Гризловим, свідчать про несуттєве пом’якшення риторики Кремля
Depo.Влада
18 січня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції Центру вивчення окупованих територій заявив народний депутат від БПП Вадим Денисенко, повідомляє кореспондент depo.ua.

"Нещодавнє інтерв’ю Володимира Путіна виданню Bild призвело до того, що ситуація почала розвиватися досить динамічно. І сьогодні в російському "Комерсанті" вийшло інтерв’ю Гризлова, яке стало топовою темою у вранішніх випусках новин. Що сказав Гризлов? Він сказав дві речі. По-перше, проблема Донбасу – це проблема України та Донбасу, але тепер він змінив трошхи риторику. Тепер мовиться не про "самопроголошені республіки", а про "нєкій Донбас". Таким чином росіяни показують, що вони нібито пом’якшують свою риторику. Друга заява, яку зробив Гризлов: Україна повинна погоджувати Конституцію і закон про вибори на окупованих територіях із тим самим "нєкім Донбасом", - зазначив Денисенко.

На його думку, таким чином "за великим рахунком Гризлов не сказав нічого нового порівняно з тим, що ми чули протягом останнього року".

"Риторика росіян дещо змінилася і стала дещо м’якшою, але за ключовими позиціями росіяни продовжують стояти на своїх давніх постулатах, і головний з них полягає у тому, що росіяни не готові віддати контроль над кордоном Україні. Але доти, доки не буде передано Україні кордон, я думаю, що про жодні Мінськи-2, Мінськи-3, 4, 6 говорити немає жодного сенсу", - вважає Денисенко.

Нагадаємо, що в інтерв'ю російському "Комерсанту" Гризлов наголосив, що Росія наполягатиме під час Мінських переговорів на ухваленні в Україні закону про вибори на окупованих територіях Донбасу, змінах до Конституції з врахуванням "особливого статусу" цих територій і прямих переговорах з бойовиками

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада